Мінекономіки розкритикувало Кличка

Мінекономіки розкритикувало Кличка

Мінекономіки розкритикувало Кличка

Фото: kyivcity.gov.ua Мінекономторг звинуватив Кличка у нехтуванні національними інтересами

Закупівля білоруських автобусів без конкурсу за участю вітчизняних виробників суперечить принципам вільної конкуренції, вважають в Мінекономторгу.

Рішення київської міської державної адміністрації на чолі з Віталієм Кличком про закупівлю 200 автобусів виробництва білоруського заводу МАЗ без оголошення тендеру є дискримінаційним і суперечить національним інтересам. Про це йдеться в заяві міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

Закупівля білоруських автобусів без проведення конкурсу за участю вітчизняних виробників суперечить принципам вільної прозорої конкуренції, вважають у Мінекономторгу.

Мінекономіки вважає, що всі закупівлі повинні проводитися виключно з дотриманням принципів відкритості і добросовісної конкуренції серед учасників.

«Зважаючи на те, що місцева влада сама приймає рішення про закупівлі, Мінекономіки опрацьовує питання врегулювання такої ситуації на законодавчому рівні — з метою неможливості її повторення», — йдеться в заяві.

В умовах пандемії і економічної нестабільності, коли весь світ дотримується принципів здорового протекціонізму, такі ситуації неприпустимі, в тому числі і при закупівлях транспорту, заявили в Мінекономторгу.

Нагадаємо, 12 вересня мер Києва Віталій Кличко повідомив про намір до кінця року закупити 200 нових сучасних автобусів — не уточнивши, хто є їхнім виробником.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.