Мінцифри запустить COVID-сертифікати на ще одній платформі

Мінцифри запустить COVID-сертифікати на ще одній платформі

Мінцифри запустить COVID-сертифікати на ще одній платформі

Цифрові COVID-сертифікати від коронавірусу до кінця вересня  можна буде згенерувати не лише у застосунку «Дія», а і на онлайн-порталі «Дія». Це дозволить отримати COVID-сертифікат українцям, у яких немає ID-картки чи закордонного біометричного паспорта, або «Дія.Підпису» чи тим, хто не користується застосунком.

Мінцифри уже працює над функціоналом, повідомив міністр Михайло Федоров, пише Радіо Свобода.

«Уже понад 700 тисяч українців згенерували свої внутрішні та міжнародні сертифікати в застосунку «Дія» та активно користуються ними. Наші сертифікати офіційно визнані в ЄС для подорожей за кордон. У кінці вересня ми додамо можливість отримати сертифікат на порталі «Дія». Зараз працюємо над розробкою послуги. Завдяки цьому ще більше українців зможуть подорожувати та користуватися COVID-сертифікатом», – сказав міністр цифрової трансформації України.

Очікується, що на порталі «Дія» з’являться  сертифікат вакцинації про отримання двох доз, а також COVID-сертифікат про отримання негативного ПЛР-тесту. Українці зможуть роздрукувати їх на папері.

Нагадаємо, Євросоюз офіційно визнав, що українські COVID-сертифікати в застосунку «Дія» відповідають європейським стандартам.

Для українців будуть доступні відразу два COVID-сертифікати в застосунку «Дія». Один із них буде міжнародний, а інший – внутрішній.

Вакциновані однією дозою вакцини від COVID-19 тепер можуть отримати жовтий сертифікат в застосунку «Дія». Він допоможе уникнути карантинних обмежень «жовтої» зони.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.