Мешканець Закарпаття за €30 тисяч допомагав отримати європейське громадянство росіянам. Канал незаконного переправлення та легалізації громадян РФ за кордоном заблокувала контррозвідка СБУ.

Контррозвідка Служби безпеки України заблокувала канал незаконного переправлення громадян РФ до країн Євросоюзу, Великої Британії та США, який організував мешканець Закарпаття. Про це повідомляє пресцентр СБУ

Мешканець Закарпаття за €30 тисяч допомагав отримати європейське громадянство росіянам. Канал незаконного переправлення та легалізації громадян РФ за кордоном заблокувала контррозвідка СБУ.

На Закарпатті контррозвідники Служби безпеки України заблокували канал незаконного переправлення громадян Російської Федерації за кондон. Зокрема до країн Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та Великої Британії.

Пресцентр Служби повідомляє, що оперативниками відомства було викрито організатора протиправної діяльності. Мешканець Берегівського району області сприяв в отриманні на фіктивних підставах громадянства Угорщини іноземцям, зокрема росіянам. Зокрема повідомляється, що серед його «клієнтів» були представники криміналітету та ОЗУ.

Завдяки громадянству «замовники» отримували можливість безвізового в’їзду до 162 країн світу, включаючи Сполучені Штати Америки та Велику Британію. За свої послуги організатор отримував від €25.000 до €30.000.

«У межах кримінального провадження слідчі Служби безпеки України провели обшуки за адресами проживання зловмисника. Під час слідчих дій виявлено та вилучено речові докази, що підтверджують причетність фігуранта до злочинної схеми», — інформує СБУ.

Наразі зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) та ч. 3 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.