Мер Івано-Франківська заборонив допомагати невакцинованим

Мер Івано-Франківська заборонив допомагати невакцинованим

Мер Івано-Франківська заборонив допомагати невакцинованим

Мерія Івано-Франківська буде вимагати від тих, хто проситиме матеріальну допомогу на лікування від коронавірусу, інформацію про вакцинацію. Якщо її не було, то й допомоги не буде.

Як повідомляє Zaxid.net, про це мер міста Руслан Марцінків заявив на оперативній нараді у Івано-Франківській мерії. На ній директор департаменту соціальної політики Василь Семанюк повідомив, що з початку 2021 року майже 11 тисяч мешканців громади отримали матеріальної допомоги на загальну суму понад 18 млн грн, із них – близько чотирьох тисяч отримали понад 11 млн грн саме на лікування коронавірусу. Марцінків реагуючи зауважив, що це великі суми і доручив уточнювати чи мешканці, які просять допомогу на лікування від Covid-19, були вакциновані. «Тепер якщо звертаються по матеріальну допомогу, нехай вказують, чи були вакциновані. Якщо людина була вакцинована і захворіла, то одна справа. Але якщо не скористалася цим правом і звертається по допомогу… Коли не було вакцини, то це зрозуміло. Будь ласка, хай тепер це вказують і від цього буде залежати матеріальна допомога», – вказав мер.

Раніше мер Івано-Франківська Руслан Марцінків дав два тижні співробітникам міськвиконкому на вакцинацію, потім будуть звільняти.

Нагадаємо, міністр освіти Сергій Шкарлет зазначив, що на сьогоднішній день в Україні не заборонений допуск до занять невакцинованих від коронавірусу вчителів.

Водночас, уряд опрацьовує механізм введення обов’язкової вакцинації від коронавірусу для вчителів. Наразі вчителів законодавчо не вимагають обов’язково щепитися від COVID-19. Однак невдовзі вакцинація може стати умовою допуску до роботи.

Міністерство охорони здоров’я пропонує законодавчо закріпити норму про недопуск дітей без щеплень до навчальних закладів. Також це може стосуватись вчителів і працівників сфери обслуговування.

Кілька днів тому, МОЗ затвердило нові карантинні заходи у дитячих садках.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.