Медведчук закликає розпустити парламент, тому що цього вимагають українці, – Якубін

Медведчук закликає розпустити парламент, тому що цього вимагають українці, – Якубін

За словами Якубіна, Медведчук впевнений, що розпуск парламенту-це єдиний шлях виходу з політичної кризи

Олексій Якубін, фото 112.ua

Олексій Якубін, фото 112.ua

Голова Політради партії «Опозиційна платформа — за життя» Віктор Медведчук впевнений, що розпуск парламенту – це єдиний шлях виходу з політичної кризи в Україні.

У своїх висновках він спирається на соціологію, яка красномовно демонструє рівень недовіри українців до чинної влади, що було підтверджено місцевими виборами, коли більшість виборців віддали свої голоси опозиції. Про це в ефірі каналу «112 Україна» сказав кандидат політичних наук Олексій Якубін.

Також він додав, що не бачить нічого поганого в дострокових парламентських виборах, якщо вони обумовлені необхідністю оновлення влади у зв’язку з відсутністю громадської підтримки парламенту.

«Я думаю, що достроковий розпуск Верховної Ради не буде великою
драмою. Якщо змінюється структура громадської підтримки парламенту, то нічого поганого в тому, що проводяться дострокові парламентські вибори, немає. Тим більше, що вся ситуація навколо Конституційного Суду може призвести до повномасштабної політичної кризи. І одним з виходів з цієї кризи також можуть стати дострокові вибори», — зазначив політолог. Крім того, експерт підкреслив, що голова політради партії «опозиційна платформа – за життя» Віктор Медведчук, закликаючи до розпуску парламенту, спирається на вимоги українців, продемонстровані під час місцевих виборів.

«Віктор Медведчук тут посилається на соціологію, він робить так само, як Володимир Зеленський робив минулого року, коли говорив про необхідність дострокового розпуску Верховної Ради VIII скликання, що і було тоді зроблено. Соціологія в демократичних країнах виконує дуже важливу роль, так як вона допомагає фіксувати рівень довіри і недовіри. А як можна говорити про успішність політики, про продовження існуючого курсу, якщо падає рівень довіри. Зараз ми з вами бачимо і обговорюємо результати місцевих виборів, а, як то кажуть, вибори взагалі найкраща Соціологія, тому треба проводити коригування курсу», – резюмував Олексій Якубін.

Нагадаємо, сьогодні голова політради партії » опозиційна платформа — за життя» Віктор Медведчук заявив , що переважна більшість громадян України 25 жовтня на місцевих виборах відмовила в довірі Зеленському і представникам Партії «Слуга народу».

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.