Медики Закарпаття розповіли про нові симптоми мутованого коронавірусу

Медики Закарпаття розповіли про нові симптоми мутованого коронавірусу

Медики Закарпаття розповіли про нові симптоми мутованого коронавірусу

Медики Закарпаття розповіли про нові симптоми мутованого коронавірусу

Медики, що працюють з ковід-пацієнтами, називають нехарактерні симптоми. Серед них блювота, діарея і глухота. Такі прояви пов’язують з мутацією вірусу.

Медики із Закарпаття заявили, що перебіг коронавірусної хвороби змінився. Вірус мутував, проявляється новими симптомами, а також адаптувався до традиційного лікування. Таку заяву зробив директор Департаменту охорони здоров’я Закарпатської обласної держадміністрації Анатолій Пшеничний під час брифінгу, повідомляє РБК-Україна.

Чиновник каже, що медики, які працюють з ковід-пацієнтами, називають нехарактерні симптоми. Серед них блювота, діарея і глухота. Такі прояви пов’язують з мутацією вірусу.

«Якщо раніше, ще півроку тому, мова йшла про втрату нюху і смаку, то зараз COVID-19 проявляється по-іншому. Якщо раніше у одиниць фіксувалися такі прояви, як блювота, діарея – зараз це стало відбуватися частіше. Також медики говорять про порушення слуху, таку приглухуватість», – каже Пшеничний.

Від також додав, що мутований вірус адаптувався до традиційного лікування і відрізняється швидкоплинністю процесу.

«Вірус зараз став не настільки чутливим до тих методів лікування, які були ще півроку тому. Також медики відзначають іншу швидкоплинність процесу хвороби, викликаної мутованим коронавірусом», – заявив чиновник.

Читайте також:

Компанія Moderna заявила, що розробила оновлену версію своєї вакцини проти COVID-19, яка повинна допомогти в боротьбі з південноафриканським штамом коронавірусу.

Раніше дослідники Імперського коледжу Лондона виділили нові симптоми, які часто виникають при зараженні коронавірусом. Це лихоманка, втрата апетиту, головний біль і біль у м’язах.

Згідно зі щотижневим звітом Всесвітньої організації охорони здоров’я, минулого тижня було зареєстровано приблизно 66 тис смертей – це на 20% менше порівняно з попереднім.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.