Медики вперше зафіксували смерть після зараження двома штамами коронавірусу

Медики вперше зафіксували смерть після зараження двома штамами коронавірусу

Медики вперше зафіксували смерть після зараження двома штамами коронавірусу

У Бельгії померла жінка, у якої було діагностовано відразу два штами коронавірусу – британський та південноафриканський.

Як пише Bloomberg, про це йдеться в доповіді, опублікованій 10 липня та представленій на Європейському конгресі клінічної мікробіології та інфекційних хвороб. Померла у лікарні міста Аалст 90-річна жінка була госпіталізована до бельгійської лікарні в березні і того ж дня у неї діагностували Covid-19. Відомо, що жінка не була щеплена проти вірусу, а її стан швидко погіршувався. Вже через 5 днів після госпіталізації хвора померла. Потім виявилося, що пацієнтка заразилася як штамом «Альфа», який вперше з’явився у Великобританії, так і штамом «Бета», вперше виявленим у Південній Африці. Зараження ймовірно відбулося від різних людей.

При цьому медики не можуть сказати, чи саме подвійне інфікування спровокувало таке стрімке погіршенні стану хворої, яка була в поважному віці.

Всесвітня організація охорони здоров’я застерегла, що варіант Delta, який зараз присутній у 92 країнах, може стати причиною нової смертоносної хвилі від Індонезії до Росії.

Кабінет міністрів України затвердив рекомендації Ради національної безпеки і оборони (РНБО) з протидії коронавірусу «Дельта» і опублікував постанову.

Як відомо, новий штам коронавірусу «Дельта» виявили в Україні, Білорусі та Словаччині.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.