Майже перемогли COVID-19: Ізраїль завершив вакцинацію половини населення

Майже перемогли COVID-19: Ізраїль завершив вакцинацію половини населення

Майже перемогли COVID-19: Ізраїль завершив вакцинацію половини населення

У Міністерстві охорони здоров’я Ізраїлю оголосили про повну вакцинацію від коронавірусу більш ніж 50% населення країни — вони отримали по дві дози препарату.

Кампанія з вакцинації, що почалася в грудні 2020 року, охопила громадян і жителів віком від 16 років — це близько 69% від 9,3 млн населення, повідомляє Reuters.

За словами міністра охорони здоров’я Йоеля Едельштейна, 50,07% всього населення отримали обидві дози вакцини, а 55,96% – тільки першу дозу.

Генеральний директор МОЗ Ізраїлю Хезі Леві розповів Reuters, що, за його оцінками, все населення, що має право на щеплення, буде повністю вакциновано до кінця травня 2022 року. Близько третини населення країни віком до 16 років, і їх не будуть вакцинувати, поки не доведуть, що вакцина безпечна для дітей.

За словами професора Ерана Сегаля з Інституту імені Вейцмана, добовий показник летальності від COVID-19 в Ізраїлі знизився на 85%, випадки важкого захворювання — на 72%. Щоденний приріст випадків зараження коронавірусом впав на 86% порівняно з піком пандемії в середині січня.

З 20 грудня 2020 року Ізраїль проводить масову вакцинацію населення від коронавірусу.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що уряд планує до квітня повністю відкрити країну після локдауну.

В Ізраїлі почали видавати «зелені паспорти» людям, які вже отримали дві дози вакцини або недавно одужали від COVID-19.

Нагадаємо, 5 березня прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив, що Ізраїль покінчив з коронавірусом і поклав кінець пандемії. Це завдяки швидкій і ефективній вакцинації населення від хвороби.

Читайте також:

Ізраїль відновлює авіасполучення з усіма країнами з 16 березня, проте збереже дію квот на кількість прибуваючих  – не більше 3 тисяч осіб на день.

Україна та Ізраїль планують взаємно запустити «паспорти вакцинації» від коронавірусу, щоб відновити подорожі між країнами. Відповідне питання обговорили президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.