Львівський стадіон планують перетворити на центр COVID-вакцинації

Львівський стадіон планують перетворити на центр COVID-вакцинації

Львівський стадіон планують перетворити на центр COVID-вакцинації

У Львові планують відкрити центр масової вакцинації населення від COVID-19 на стадіоні «Арена Львів». Влада розглядає питання матеріального забезпечення центрів холодильним обладнанням, комп’ютерною технікою, стабільним з’єднанням з електронними мережами, охороною під час і після роботи.

Про це повідомив голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький за підсумками наради з міністром охорони здоров’я Віктором Ляшко в Facebook.

«Зараз мова йшла про те, щоб створити такий центр на стадіоні «Арена Львів». Цей об’єкт найбільше відповідає рекомендаціям міністерства для облаштування центрів.

Зараз необхідно врегулювати ряд організаційних питань, в першу чергу це стосується кадрового забезпечення роботи центру. Адже в процес вакцинації залучають не тільки медиків, а й волонтерів та студентів медичних установ», – розповів він.

«Проблемним питанням залишається розташування стадіону, об’єкт розташований за містом, в зв’язку з цим під’їзд може бути складним. Саме тому розглядаються альтернативні варіанти розміщення центрів вакцинації, щоб наблизити їх до Львова і забезпечити безперешкодний під’їзд населення з околиць міста або області», – зазначив Козицький.

За підсумками наради профільному департаменту було доручено розробити в стислі терміни механізм створення таких центрів в області відповідно до рекомендацій МОЗ.

В Україні за минулу добу, 25 травня, зафіксовано ще 3395 випадків коронавірусу. Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстровано в Києві (385), Харківській (328), Дніпропетровській (277) Запорізької (219) та Київській (208) областях.

В Україну 26 травня прибула перша партія вакцин від коронавірусу виробника Pfizer-BioNTech в рамках державного контракту. Препарати були доставлені літаком до Міжнародного аеропорту «Київ» імені І. Сікорського.

Її направлять на вакцинацію чотирьох груп населення.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.