Локдаун у Туреччині не торкнеться українських туристів

Локдаун у Туреччині не торкнеться українських туристів

Локдаун у Туреччині не торкнеться українських туристів

Локдаун в Туреччині, який запровадили до 17 травня, не торкнеться українських туристів. Вони зможуть вільно пересуватися країною та відвідувати пам’ятки.

Про це в Telegram повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко за підсумками переговорів з турецькою стороною.

За його словами, обмеження не торкнуться туристів, які запланували відпочинок з проживанням в готелях.

«Готелі тут проходять відповідну сертифікацію, а значить подорожі є безпечними. Прогулянки поза територією готелю для туристів є також доступними. Можна спокійно пересуватися по країні і без великого скупчення людей відвідувати пам’ятки», – додав Ткаченко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Туреччина з 29 квітня вводить повний локдаун. Проте іноземні туристи не потрапляють під обмеження, зокрема, комендантської години вони не зобов’язані дотримуватися. Але на інших іноземців, які проживають або працюють в Туреччині, дані обмеження поширюються.

Як відомо, 22 квітня влада Туреччини запровадили цілодобову комендантську годину через ситуацію з коронавірусом. Обмеження виходу на вулицю розпочалося о 19:00 22 квітня і завершилося о 05:00 26 квітня.

Україна активізує співробітництво з Турецькою Республікою у сфері туризму. Планується розширити морське й авіаційне сполучення, заявив 22 квітня прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Міністр промисловості Туреччини Мустафа Варанков приєднався до випробування вакцини вітчизняного виробництва проти коронавірусу в якості добровольця.

Вакцину розробляють турецькі вчені у співпраці з розташованим в Анкарі інститутом нанотехнологій Nanografi. Очікується, що вакцина у такій формі буде ефективною і її можна буде модифікувати, якщо вірус згодом мутує і стане більш стійким.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.