Ляшко розповів про три сценарії майбутньої хвилі COVID-19

Ляшко розповів про три сценарії майбутньої хвилі COVID-19

Ляшко розповів про три сценарії майбутньої хвилі COVID-19

Українська медична система готується прийняти у лікарнях 82 тис. хворих за найгіршого сценарію розвитку пандемії.

Як передає Укрінформ, про це під час засідання Комітету ВР з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. «У нас є три сценарії перебігу коронавірусної хвороби на території України – оптимістичний , помірний і песимістичний. Під кожен з цих сценаріїв ліжкового фонду, який буде розгортатися, у нас вистачає. Максимально нам потрібно буде розгорнути, але це виключно математичний сценарій, це близько 82 тис. ліжок. Ми таку кількість ліжок вже мали в резерві на початку цього року. Потенційно розуміємо, що ми можемо до 90 тисяч розгорнути. Але це тоді питання критичного впливу на систему охорони здоров’я, оскільки ми знову зупиняємо планові госпіталізації і надаємо пріоритет госпіталізаціям з коронавірусною хворобою», – сказав Ляшко.

За його словами, виключно під COVID-19 відведено 38 тис. ліжок, з них більше 37 тис., тобто більше 90%, забезпечені централізованим киснем. Зараз близько 75% виявлених хворих на коронавірусну хворобу госпіталізуються, з них 65% потребують кисневої підтримки.

За минулу добу, 7 вересня, в Україні зафіксували 2 772 нових підтверджених випадки COVID-19. Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована в Києві (348), Харківській (248), Чернівецькій (197), Запорізькій (178) та Львівській (157) областях.

За минулу добу найбільше нових випадків зараження коронавірусу в Україні зареєстрували в Києві, Харківській, Чернівецькій, Запорізькій і Львівській областях.

Глава МОЗ Віктор Ляшко заявив, що з 13 вересня Україна може перейти з «зеленої» в «жовту» зону карантину з -за збільшення захворюваності коронавірусів.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.