Ляшко не виконав обіцянку щодо темпів вакцинації

Ляшко не виконав обіцянку щодо темпів вакцинації

Ляшко не виконав обіцянку щодо темпів вакцинації

Ляшко не виконав обіцянку щодо темпів вакцинації

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що «всього з тижневою затримкою» виконав свою обіцянку за перші 100 днів роботи ввести 10 мільйонів доз вакцини проти коронавірусу. Насправді за цей час ввели трохи більше 9 мільйонів доз.

Про це Віктор Ляшко написав на своїй сторінці в Facebook.

Станом на 8 вересня в Україні ввела 10 мільйонів доз вакцини, зазначив він.

«Обіцянку виконав всього з тижневою затримкою. Вважаю це хорошим результатом, адже було кілька днів святкових вихідних, на які традиційно йде спад бажаючих вакцинуватися», – написав міністр.

19 травня Ляшко на засіданні комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації пообіцяв, що в перші 100 днів його перебування на посаді глави Міністерства охорони здоров’я (тобто до кінця літа) в Україні введуть 10 мільйонів доз вакцини проти коронавірусу.

Але 10 мільйонів доз вакцини ввели не за 100 перших днів роботи Ляшко, а з початку кампанії вакцинації, яка стартувала ще 24 лютого.

Так, станом на 20 травня, коли Ляшко став главою МОЗ, в Україні вже зробили 1 012 815 щеплень, а 8 вересня – 10 073 041 щеплення. Тобто за перші 100 днів перебування Ляшка на посаді міністра в Україні ввели трохи більше 9 мільйонів доз вакцини.

Раніше український лікар Євген Комаровський розвіяв популярні міфи про COVID-вакцинації і назвав протипоказання до щеплення. Тих, у кого є супутні захворювання, необхідно прищеплювати в першу чергу.

Глава Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики Федір Лапій пояснив, як українцям продовжити дію COVID-ваучера. У додатку «Дія» планують додати опцію «Згенерувати новий сертифікат».

Станом на 5 вересня з початку прищеплювальної кампанії отримали щеплення 5 569 051 українець, з них отримали одну дозу – 5 569 049 чоловік , повністю імунізовані і отримали дві дози – 4 178 665 осіб (з них двоє отримали одну дозу за кордоном).

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.