Ліки від COVID. AstraZeneca повідомила про результати дослідження

Ліки від COVID. AstraZeneca повідомила про результати дослідження

Ліки від COVID. AstraZeneca повідомила про результати дослідження

Ліки від COVID. AstraZeneca повідомила про результати дослідження

Англо-шведський виробник ліків AstraZeneca заявив про недостатню ефективність препарату від коронавірусу.

Учасниками випробування були невакциновані дорослі старше 18 років з підтвердженим контактом з людиною з COVID-19 протягом останніх восьми днів, повідомляє Reuters.

Препарат, в основі якого використовувалися антитіла до COVID-19, виявився недостатньо ефективним в ході досліджень серед людей, що контактували з інфікованими або можливими хворими.

«Хоча це випробування не досягло основної кінцевої точки проти симптоматичного захворювання, ми натхнені захистом, що спостерігається у учасників з негативним результатом ПЛР після лікування цим препаратом», – заявила Мене Пангалос, виконавчий віце-президент AstraZeneca.

AstraZeneca також вивчає лікування більш важких захворювань.

Нагадаємо, 3 червня в аеропорт «Бориспіль» прибув літак, який доставив в Україну 705 600 доз вакцини AstraZeneca у рамках глобальної ініціативи COVAX.

Дві дози антикоронавірусної вакцини Oxford-AstraZeneca не захищають від легкого або середнього ступеня тяжкості COVID-19, викликаних «південноафриканським» штамом.

Читайте також:

Австралійські науковці повідомили про успішні випробовування на лабораторних мишах терапії проти коронавірусу. Лікування зменшує кількість вірусних частинок в організмі на 99,9%.

Литовська компанія Northway Biotech заявила про створення перших в світі ліків від коронавірусу.

Раніше генеральний директор американської фармкомпанії Pfizer Альберт Бурла підтвердив, що його компанія планує випустити до кінця 2021 року препарат від коронавірусу.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.