Лікар попередив про серйозні наслідки легкої форми коронавірусу

Лікар попередив про серйозні наслідки легкої форми коронавірусу

Лікар попередив про серйозні наслідки легкої форми коронавірусу

Лікар Токійської клініки розповів про ризик стати лежачим хворим при легкій формі Covid-19

Лікар Токійської клініки Hirahata clinic Коїті Хірахата розповів про те, що наслідки коронавірусу можуть нести більш серйозні наслідки в порівнянні з самим захворюванням.

Хірахата займається створенням бази даних людей, які страждають саме від наслідків Covid-19. Для них він також проводить відповідний курс лікування.

За його словами, більше третини тих, у кого були проявилися наслідки коронавірусу стали лежачими хворими вже після захворювання. Лікар також заявив, що навіть ті, хто всього лише один день пролежав з температурою або зовсім перехворів безсимптомно, стикаються з важкими наслідками.

Так, серед пацієнтів, які страждають від наслідків коронавірусу, 97,1 % скаржаться на слабкість, 86,8 % — на депресію, а 83 % — на «туман в голові».

Також серед симптомів відзначають головний біль, безсоння, труднощі при диханні, відсутність апетиту, випадання волосся і біль у всьому тілі.

Фахівець додав, що від наслідків захворювання при легкій формі страждають переважно відносно молоді люди до 40-50 років: вони становлять понад 80 відсотків хворих. Він також підкреслив, що жінки стикаються з цією недугою в півтора рази частіше за чоловіків.

«Якраз та вікова категорія, в якій перебіг хвороби вважається найбільш легким, дає більш тяжкі наслідки після захворювання. А ті, у кого хвороба проходила безсимптомно, найбільш схильні до тяжких наслідків», — уточнив Хірахата.

Як повідомлялося, Україна закупить китайську вакцину від коронавірусу.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов сподівається отримати першу партію Covid-вакцин наприкінці зими. Разом з тим український вчений назвав кількість наших громадян, яких треба вакцинувати, щоб зупинити Covid-19. 

Раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов підписав дорожню карту з проведення масової вакцинації від Covid-19 в Україні у 2021-2022 роках.

Кампанія з вакцинації від коронавірусної хвороби у 2021-2022 році буде проводитись у п’ять етапів.

Наша держава ймовірніше отримає вакцини виробництва компанії Astra Zeneka. Її ефективність складає 70%.

Хоча повідомлялося, що ЄС у січні не зможе затвердити вакцину AstraZeneca.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.