Короновірус в Борисполі. Перший випадок зараження

Сьогодні в Бориспільській ЦРЛ офіційно зареєстровано перший випадок зараження covid-19.

Молода жінка, яка проживає в місті Бориспіль отримала два позитивних результата тесту на короновірус. До цього жінку лікував сімейний лікар, тому число заражених точно не відомо. Жінка мала багато незахищених контактів в аеропорту Бориспіль, та амбулаторії.

Із-за відсутності ізоляторів в Бориспільській ЦРЛ, жінку відправили до Білої Церкви.

Ми надіємося на серйозність наших лікарів і чекаємо на данні після перевірки людей з якими контактувала інфікована жінка.

Без потреби не виходьте з дому!!! Мийте руки і дотримуйтесь всіх видів захисту!!! Життя триває!!! Дуже просимо, не ігноруйте

***

Станом на ранок 25.03.2020 у місті Борисполі встановлено одну особу, яка є носієм коронавірусної інфекції, а також по одному випадку підозри щодо захворювання на COVID-19 у місті Борисполі та Бориспільському районі. Перший чоловік, який є носієм інфекції, разом з родиною перебуває на самоізоляції під наглядом сімейного лікаря. Жінка з міста Борисполя з підозрою на коронавірсну інфекцію направлена для уточнення діагнозу та лікування до Білоцерківської лікарні № 3, яка визначена МОЗ опорним закладом охорони здоров’я для лікування дорослих хворих на COVID-19. Список контактних осіб та стан їх здоров’я знаходиться на контролі у правоохоронних органів та сімейних лікарів.
З метою попередження розповсюдження коронавірсуної інфекції комунальними підприємствами міста активно проводяться заходи щодо дезінфекції під’їздів у житлових будинках та місць громадського користування.

📌Ми, у свою чергу, закликаємо громадян не панікувати, але бути пильними та обережними. Самоізоляція, дотримання карантинних заходів, правил гігієни, соціальної дистанції у 1,5 метра – це ті вимоги, які зараз можуть врятувати нам життя. Тож будьмо відповідальними і здоровими!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.