Королева Великої Британії отримала щеплення від коронавірусу

Королева Великої Британії отримала щеплення від коронавірусу

Королева Великої Британії отримала щеплення від коронавірусу

Королева Великої Британії отримала щеплення від коронавірусу

Королева Великої Британії Єлизавета II і герцог Единбурзький отримали щеплення від коронавірусу.

Букінгемський палац, який рідко коментує питання здоров’я монарха, оголосив, що 94-річній главі держави та її чоловікові зробили ін’єкцію, пише Dailymail з посиланням на власні джерела.

Видання зазначає, що королева вирішила оприлюднити інформацію, щоб запобігти спекуляціям. Раніше повідомлялося, що монарх і її чоловік отримають вакцину без будь-яких привілеїв і в порядку вакцинації вікової групи старше 80 років. Джерело підтвердило, що уколи зробив королівський домашній лікар у Віндзорському замку, де королева і її чоловік перебувають на самоізоляції.

Відзначимо, у Великій Британії активно відбувається вакцинація населення – вже понад мільйон громадян королівства отримали щеплення від коронавірусу.

Раніше Європейське агентство з лікарських препаратів (EMA) схвалило вакцину проти коронавірусу американської компанії Moderna для використання на території ЄС. Таким чином, це вже друга подібна вакцина.

Міністри закордонних справ 13 країн-членів Європейського Союзу закликали Європейську комісію поділитися ковід-вакцинами з найближчими сусідами – балканськими країнами та Україною. У ЄК вже відповіли, що шукають шлях, як це зробити.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов пояснив, за яких умов російська вакцина проти COVID-19 може продаватися в Україні. Він уточнив, які перевірки повинен пройти препарат «Супутник V».

У компанії Pfizer, яка розробила вакцину від коронавірусу спільно з німецькою BioNTech, заявили про її ефективності і проти нового штаму COVID-19, виявленого у Великій Британії і Південній Африці. Дослідження показали, що препарат здатний нейтралізувати їх.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.