Конкурс на очільника Бюро економічної безпеки: хто пройшов у лідери

Конкурс на очільника Бюро економічної безпеки: хто пройшов у лідери

Конкурс на очільника Бюро економічної безпеки: хто пройшов у лідери

Глава Державної фіскальної служби (ДФС) Вадим Мельник, член Ради НБУ Василь Горбаль і прокурор Офісу генпрокурора Атілла Ковча пройшли в заключний етап конкурсу на главу Бюро економічної безпеки (БЕБ).

Як повідомив в ході брифінгу голова комісії з відбору директора Бюро Тимофій Мілованов, відповідне рішення комісія прийняла на засіданні в п’ятницю після заслуховування попередньо відібраних 12-ти кандидатів, передає «Інтерфакс-Україна».

«Всі три кандидата для мене були найсильнішими», – прокоментував Мілованов.

За його словами, всі троє кандидатів набрали найвищу оцінку в сім балів за підсумками співбесіди.

Слід зазначити, полковник податкової міліції Вадим Мельник очолював слідче управління ДФС в 2014-2016 роках, а до цього працював на різних посадах в структурі податкової міліції. Очолює ДФС з кінця 2020 року.

Василь Горбаль з вересня 2020 року є членом Ради НБУ, при чому займає цю посаду втретє – раніше він обіймав її в 2003-2005 роках і в 2007-20014 роках. Горбаль був співвласником і президентом «Укргазбанку» до націоналізації банку в 2009 році, членом «Партії регіонів», депутатом Верховної Ради 4-6 скликань (2002-2012 роки). У 2010 році Горбаль очолював Львівську облдержадміністрацію.

Атілла Ковча з липня 2020 року обіймає посаду прокурора в Офісі генпрокурора, а в 2016-2020 роках був заввідділу правового забезпечення Українського інституту експертизи сортів рослин.

До конкурсної комісії подали 57 заявок претендентів на посаду директора Бюро економічної безпеки, повідомила член комісії Галина Шевченко під час засідання 8 липня.

Колишній міністр фінансів України Олександр Данилюк подав позов до Окружного адмінсуду з вимогою зупинити конкурс на посаду глави Бюро економічної безпеки. Перед цим його не допустили до відбору.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.