Компанія Pfizer рекомендує третю дозу своєї вакцини

Компанія Pfizer рекомендує третю дозу своєї вакцини

Компанія Pfizer рекомендує третю дозу своєї вакцини

Найближчим часом корпорація Pfizer планує повідомити уряду США про необхідність третьої дози своєї вакцини від коронавірусу для більш стійкого імунітету.

Як повідомляє Washington Post, мова йде про бустерну дозу вакцини, яку будуть рекомендувати робити через 6 місяців після першої. Від неї титри антитіл збільшаться в 5-10 разів більше, ніж після двох первинних ін’єкцій. За даними видання, Pfizer збере брифінг з американськими чиновниками від охорони здоров’я, щоб оголосити про необхідність цієї бустерной щеплення. У ньому, за словами співрозмовників видання, візьме участь в тому числі директор Національного інституту алергічних та інфекційних захворювань США Ентоні Фаучі.

Раніше у Pfizer та BioNTech заявили про «обнадійливі дані» у випробуваннях третьої дози вакцини проти COVID.

Міністерство охорони здоров’я Ізраїлю заявило про зниження ефективності вакцини Pfizer щодо протидії зараженню коронавірусом і запобігання легкого захворювання з симптомами до 64%. Заява прозвучала на тлі поширення в країні штаму «Дельта».

Чоловік, який помер через чотири години після щеплення Pfizer, мав запущені проблеми з серцем і міг перехвилюватися в день вакцинації, пояснили українські медики.

Нагадаємо, 2 липня у Вінницькій області за чотири години після щеплення проти коронавірусу вакциною Pfizer/BioNTech помер 47-річний чоловік.

Компанія-виробник вакцини від коронавірусу Pfizer/BioNTech прокоментувала смерть українця після вакцинації.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.