Комендантська година і респіратори замість масок: в Словаччині посилили карантин

Комендантська година і респіратори замість масок: в Словаччині посилили карантин

Комендантська година і респіратори замість масок: в Словаччині посилили карантин

Комендантська година і респіратори замість масок: в Словаччині посилили карантин

Уряд Словаччини ухвалив рішення про посилення карантинних обмежень у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Так, в країні буде введено комендантську годину, а також обов’язкове носіння в громадських місцях респіраторів замість медичних масок, повідомляє «TA3».

Комендантську годину буде введений в країні з 3 березня і буде діяти з 20:00 до 1:00. В цей час буде заборонено залишати будинок, крім як для поїздок на роботу або походу до лікаря. При цьому з 5:00 до 20:00 будуть діяти обмеження, за яким громадянам буде заборонено залишати будинок без поважної причини, яка повинна підтверджуватися документами.

Навчальні заклади поки будуть працювати, проте якщо батьки працюють віддалено або безробітні – їх діти повинні залишатися вдома.

З 8 березня в країні буде обов’язковим носіння респіраторів FFP2 в магазинах і громадському транспорті, а з 15 березня – вони стануть обов’язковими у всіх громадських місцях. Медичні маски можуть використовувати лише діти.

Такі обмеження діятимуть до 21 березня.

Читайте також:

У Німеччині вірусологи попередили про небезпеку третьої хвилі пандемії в країні. Вакцинація у цьому випадку виявиться малоефективною.

Станом на ранок понеділка, 1 березня, в Україні виявили 4285 нових випадків COVID-19. Найбільше пацієнтів з коронавірусом за добу зареєстрували у Вінницькій та Івано-Франківській областях.

Претендентами на перехід в «червону зону» адаптивного карантину в Україні є сім областей. Їм загрожують карантинні обмеження, які діяли під час січневого локдауна.

Протягом цього року всі бажаючі громадяни України зможуть отримати вакцину проти коронавируса. Держава вже уклала договори на отримання більш 30 млн доз вакцин, і переговори тривають.

Також усі бажаючі зможуть самостійно записатися на вакцинацію від коронавірусу кількома способами. Запис на безкоштовне щеплення буде відкрито для всіх українців, в тому числі для населення від 18 до 59 років поза пріоритетних груп. Також МОЗ перерахувало побічні ефекти від вакцинації.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.