Китай запустив COVID-паспорти для подорожей

Китай запустив COVID-паспорти для подорожей

Китай запустив COVID-паспорти для подорожей

Китай запустив COVID-паспорти для подорожей

Китай запустив цифровий сертифікат щеплення від COVID-19 для своїх громадян, які планують закордонні поїздки. Таким чином країна долучилася до інших країн, які розробили подібні документи для відновлення своєї економіки.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на Департамент консульських справ при міністерстві закордонних справ Китаю.

У сертифікаті буде вказана інформація про щеплення від COVID-19 та результати тестів на коронавірус.

Міністр закордонних справ Китаю Ван Ї заявив у неділю, що метою сертифіката є досягнення взаємної перевірки країнами інформації про тестування та вакцинацію задля сприяння безпечній та упорядкованій взаємодії людей.

Наразі поки незрозуміло, з якими країнами Пекін веде перемовини щодо прийняття таких сертифікатів.

Китай ще не оголосив про пом’якшення карантинних обмежень для людей, які прибувають до Китаю та щеплені проти COVID-19. Після приїзду до країни громадяни повинні проходити обсервацію, оскільки, як заявив у лютому представник Національної комісії охорони здоров’я Китаю, не виключено, що щеплені люди все ще можуть бути заражені вірусом.

Нагадаємо, у ВООЗ заявляють, що дозвіл на вільні поїздки особам з паспортами вакцинації може спровокувати нову хвилю пандемії, оскільки вони можуть розповсюджувати коронавірус, хоч самі не хворіють.

Читайте також:

В Україні не будуть розробляти імунні паспорти з даними про вакцинацію проти COVID-19. У майбутньому можлива видача довідок про щеплення від коронавірусу.

У Російській Федерації ще на початку січня почали видавати «Паспорт вакцинованого» особам, які зробили щеплення проти коронавірусу вітчизняним препаратом Sputnik V.

Європейському союзу знадобиться кілька місяців для розробки і початку видачі сертифікатів про вакцинацію від COVID, які будуть виконувати функцію паспортів для вільних поїздок. У зв’язку з цим зростає ризик втрати ще одного туристичного сезону.

Як відомо, раніше лідери країн Євросоюзу домовилися запровадити сертифікати про вакцинацію від коронавіруса та продовжити обмеження на несуттєві поїздки.

Європейський союз розробляє сертифікат про вакцинацію від COVID, щоб зробити поїздки між країнами безпечними. У документі буде міститися медична інформація.

Європол попередив про викриті осередки нелегального продажу фейкових сертифікатів про проведення тесту на коронавірус.

Наприкінці січня країни-члени Європейського союзу схвалили керівні принципи щодо створення сертифікатів про вакцинацію від COVID-19.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.