Китай заморозив прийом російських вантажів із рибою: що сталося в порту

Китай заморозив прийом російських вантажів із рибою: що сталося в порту

Китай заморозив прийом російських вантажів із рибою: що сталося в порту

Китай заморозив прийом російських вантажів із рибою: що сталося в порту

Митні органи Китаю призупинили прийом імпортних декларацій від трьох російських підприємств на тиждень. Прийом зупинений через коронавірусу, виявлений на упаковках кількох партій заморожених кети і минтаю з Росії.

«Митні органи по всій країні припиняють на один тиждень прийом імпортних митних декларацій від трьох російських виробників продуктів водного промислу, включаючи «Камчатморепродукт», ТОВ ВКФ «Південно-Курильський рибокомбінат» і ВАТ «Південморрибфлот», – йдеться в повідомленні головного митного управління КНР.

Відзначимо, Китай вводить обмеження на прийом вантажів не тільки на продовольство. Так, в березні РЖД не менше двох разів обмежували навантаження лісових вантажів, вугілля і добрив в Китай через прикордонний перехід Забайкальск-Маньчжурія через відмову в прийманні потягів з боку КНР. Обмеження пов’язані із суворими нормами санітарної обробки.

Нагадаємо, команда ВООЗ прибула до адміністративного центру провінції Хубей, Ухань, в січні, щоб розслідувати походження COVID-19. Експерти вже встигли побувати в лікарнях, де лікували перших пацієнтів з коронавірусом, і оптовий ринок морепродуктів Хуанань, де в грудні 2019 року було зареєстровано випадки зараження тоді ще невідомим вірусом.

Ринок Хуанань важливий для дослідження, так як саме там був виявлений перший кластер випадків захворювання. Китай має намір відвести від себе звинувачення в приховуванні масштабів спалаху на першому етапі, одночасно просуваючи альтернативні теорії про те, що коронавірус виник в іншому місці і, можливо, був привезений в Ухань з-за кордону.

Раніше вчені розповіли про результати останніх проведених досліджень. Фахівці встановили, що «африканський» штам COVID-19 небезпечніше інших і стійкий до антитіл, які містять вакцини.

Всесвітня організація охорони здоров’я звернулася до розвинених країн із проханням призупинити темпи вакцинації населення. В організації хочуть домогтися, щоб препаратів вистачило менш забезпеченим країнам.

Вчені Всесвітньої організації охорони здоров’я, які працювали чотири тижні в Ухані (Китай), припускають, що коронавірус міг почати своє поширення світом не з грудня 2019 року, а на два місяці раніше. Експерти ВООЗ наполягають на подальшому дослідженні в центральному Китаї.

Коронавірус з’явився на півдні Китаю або в Південно-Східній Азії у кажанів, потім передався від них тваринам на звірофермі, від них заразилися її працівники, припускають у ВООЗ.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.