Китай заявив про іноземне походження коронавірусу

Китай заявив про іноземне походження коронавірусу

Китай заявив про іноземне походження коронавірусу

У Китаї стверджують, що коронавірус потрапив в Ухань на імпортних упаковках заморожених продуктів.

Про це заявили експерти китайського регулятора – Центру по контролю і профілактиці захворювань (CDC). Вони стверджують, що що коронавірус був завезений до міста Ухань з третьої країни на упаковках заморожених продуктів, повідомляє китайська газета Global Times.
«Після того, як Китай стримав ранній спалах в квітні 2020 року, влітку спостерігалися епізодичні спалахи в Пекіні і Даляні. Таким чином, ми провели епідеміологічні дослідження… і підтвердили, що вірус був завезений з інших країн або регіонів через транспортування в холодовому ланцюгу», – заявила представниця китайського CDC Ма Хуейлай.

Нагадаємо, Китай направив до Всесвітньої організації охорони здоров’я запит щодо перевірки роботи лабораторій США в Форт-Детріку і в системі університетів штату Північна Кароліна у рамках розслідування походження коронавірусу.

Раніше президент Сполучених Штатів Джо Байден після оприлюднення нових даних американської розвідки заявив, що США і міжнародні партнери не зупиняться і врешті-решт точно з’ясують, звідки взявся COVID-19.

Цьому передував звіт розвідувальних служб США про можливе походження коронавірусу. Переконливих доказів будь-якої теорії поки не знайшли, але основними залишаються дві гіпотези – природне походження від зараженої тварини та лабораторний інцидент.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.