Кіпр із 1 березня відніс Україну до «сірої» зони

Кіпр із 1 березня відніс Україну до «сірої» зони

Кіпр із 1 березня відніс Україну до «сірої» зони

Кіпр із 1 березня відніс Україну до «сірої» зони

Кіпр не відкрив кордони для українців з 1 березня попри те, що такі плани анонсувалися в січні. Україну віднесли до «сірої» зони.

Про це у Фейсбуці повідомляє Консульський відділ Посольства України в Республіці Кіпр.

«З 1 березня 2021 року на Кіпрі застосовано розподіл країн світу по категоріях. Станом на 1 березня Україна належить до «сірої» зони (категорії переглядатимуться щотижнево)», – йдеться в повідомленні.

Українські дипломати пропонують стежити «уважно за змінами».

Як інформує Посольство України в Республіці Кіпр, громадянам країн «сірої» зони в’їзд до Кіпру заборонений, окрім певних категорій. Зокрема, в’їхати можуть подружжя та неповнолітні діти громадян Кіпру; резиденти Кіпру; особи, яким дозволено в’їзд за Віденською конвенцією, а також громадяни, які отримали спеціальний дозвіл на в’їзд від уряду Кіпру.

Нагадаємо, 17 лютого влада Кіпру заявила, що країна відкриється для іноземних туристів з 1 березня, однак запроваджується кольорове кодування для країн за швидкістю поширення COVID-19.

Так звана система світлофорів вводиться для держав-членів ЄС і  третіх країн, як-от Велика Британія, Росія та Ізраїль.

Мандрівники, які прибудуть до Кіпру з 1 до 31 березня із «зелених» країн, мають здати безкоштовний ПЛР-тест на COVID-19 після прибуття, а з 1 квітня цю вимогу буде скасовано.

Особам, які прибувають із «жовтих» країн, потрібно здати ПЛР-тести за 72 години до поїздки.

Тим, хто прибуває з країни «червоного» рівня, необхідно здати ПЛР-тест двічі – до відправлення і після прибуття на острів.

Міністерство транспорту заявило, що продовжує до 31 березня обов’язковий 7-денний карантин для мандрівників із Британії.

«Кольорове розмежування» будуть перевіряти і в разі потреби змінювати щотижня.

До березня діяли старі правила, згідно з якими Кіпр розділяв країни світу на 3 категорії: А, В та С. Україна в лютому перебувала в категорії С. Це означало, що в’їзд був дозволений також лише окремим категоріям українців.

Раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що в Україні спостерігаються хороші показники тестування на COVID-19. Жоден з регіонів не потрапляє в «сіру» зону карантинних обмежень за індикатором ЄС.

Читайте також:

Громадяни України, подорожуючи літаком, з 1 березня зможуть відвідувати Грузію. Єдиною умовою стала наявність негативного ПЛР-тесту на COVID-19.

Україна відновила список країн «червоної» та «зеленої» зон. Так, «червоний» список скоротився до 61 країни.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.