Кіпр дозволив в’їзд туристам з України, та є низка умов

Кіпр дозволив в’їзд туристам з України, та є низка умов

Кіпр дозволив в’їзд туристам з України, та є низка умов

Республіка Кіпр внесла Україну до переліку країн «червоної» зони, в’їхати з якої на півострів можна після виконання низки умов.

Як зазначається в оприлюдненому 29 березня переліку МОЗ Кіпру, пасажири, які приїжджають із країн «червоної» категорії, повинні пройти лабораторне дослідження методом ПЛР протягом 72 годин до вильоту і представити негативний результат тесту, а також пройти лабораторне дослідження після прибуття до країни.

Витрати на обстеження мандрівники нестимуть самі, крім того, такі особи повинні залишатися в самоізоляції до отримання результату тесту.

Приналежність країн до відповідних категорій (зон) переглядається щотижня на підставі даних звіту Європейського центру профілактики та контролю захворювань (European Centre for Disease Prevention and Control, ECDC) з урахуванням епідемічної ситуації у тій чи іншій країні.

Досі Україну відносили до «сірої зони», з якої в’їзд дозволявся лише за спеціальним дозволом.

Нагадаємо, Кіпр не відкрив кордони для українців з 1 березня попри те, що такі плани анонсувалися в січні. Україну віднесли до «сірої» зони.

Раніше влада Республіки заявила про намір відкрити кордони для туристів з 1 березня. Однак їх будуть пропускати в залежності від ситуації в країні походження.

Кіпр став першою країною Європейського союзу, яка після закриття кордонів через другу хвилю пандемії коронавірусу дозволить в’їзд іноземних туристів не пізніше 1 березня.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.