Київська влада готує місто до суворого режиму карантину

Київська влада готує місто до суворого режиму карантину

Київська влада готує місто до суворого режиму карантину

Київська влада готує місто до суворого режиму карантину

Влада Києва готується до найгіршого сценарію поширення коронавірусу восени.

Про це повідомив голова Держспоживслужби Києва Олег Рубан в ефірі Україна 24.

«Питання COVID дійсно є номером один тому, що дійсно очікується збільшення захворюваності в організованих колективах, школах, вишах. Зараз ставимо акцент на щеплення педагогічного складу в Києві», – заявив він, вказавши, що у Києві вже три тижні ведеться підготовка до суворого режиму карантину, який можуть ввести при гіршому сценарії. Єдина можливість його уникнути – зробити щеплення і сформувати колективний імунітет на рівні 80-90%, який дозволить подолати «червону зону», щоб бізнес міг працювати в повному обсязі, але з певними обмеженнями.

Київ може обмежити доступ у громадський транспорт у разі введення локдауну. Цього разу пускати в транспорт планують за електронними спецперепустками.

Нагадаємо, в Києві анонсували третю хвилю заражень COVID-19 штамом «Дельта», коли всі повернуться з канікул і відпусток. Міністерство охорони здоров’я не виключає запровадження локдауна восени.

У Києві вже почали підготовку до можливого локдауну – проводиться збір списків співробітників підприємств, які потребуватимуть спецперепусток на проїзд у громадському транспорті.

Глава Держспоживслужби Києва Олег Рубан заявив, що третю хвилю коронавірусу в місті можна очікувати наприкінці серпня – на початку вересня. За його словами, нового локдауну у столиці можна уникнути, якщо у місті будуть вакциновані, як мінімум, 1 мільйон жителів.

Українські внутрішні COVID-сертифікати можуть стати перепустками з QR-кодами на випадок нового локдауну. Це дозволить власникам сертифікатів отримати доступ до певних послуг.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.