Канада першою у світі дозволила вакцинувати дітей

Канада першою у світі дозволила вакцинувати дітей

Канада першою у світі дозволила вакцинувати дітей

Канада першою у світі дозволила вакцинувати дітей

Канадський регулятор дав дозвіл розпочати щеплення вакциною Pfizer/BioNTech дітей віком від 12 до 15 років.

Як повідомляє BBC, Управління з питань громадського здоров’я Канади першим у світі затвердило використання вакцини для цієї вікової групи. Таке рішення було ухвалене на основі даних третього етапу клінічних випробувань. «Департамент визначив, що ця вакцина безпечна та ефективна при застосуванні у цій молодшій віковій групі», – сказав радник міністерства охорони здоров’я. Раніше в країні давали вакцину Pfizer людям починаючи з 16 років.

У Канаді зафіксовано понад 1,2 млн випадків коронавірусу, і приблизно 20% від них були у людей віком до 19 років.

Очікується, що аналогічний дозвіл на використання вакцини Pfizer для дітей віком від 12 до 15 років дасть найближчими днями регулятор США.

Раніше американські вчені застерегли від практики використання всього однієї дози вакцин Pfizer та Moderna проти COVID-19 замість двох.

Світ впорається з пандемією на початку наступного року – проте сам коронавірус не зникне. Про це повідомив директор Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Ханс Клюге

Росія проводить через підконтрольні її спецслужбам видання кампанію з дезінформації щодо західних вакцин проти коронавірусу. Зокрема поширювалися вигадані негативні новини проти препарату Pfizer. Чотири російські онлайн-платформи під керівництвом розвідслужб Росії поширювали дезінформацію про вакцини, схвалені в США.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.