Калініченко заявив, що "зелені" програли південний схід Медведчуку

Калініченко заявив, що «зелені» програли південний схід Медведчуку

Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Головний результат місцевих виборів — 2020-це неймовірно низька довіра українців до влади. Про це писати у своїй колонці на сайті» Кореспондент » політичний аналітик Олексій Калініченко.

«Очевидно, що ключовим результатом виборів 2020 став неймовірно низький рівень довіри українців до влади. І, зокрема, до виборів, які проводить правляча еліта. Звідси і рекордно низька явка на вибори. І це особливо помітно на Сході і Півдні України, завдяки яким Зеленському і компанії в 2019 році вдалося потрапити у владу, та ще й завоювати монобільшість у Верховній Раді», — підкреслив аналітик.

Калініченко звертає увагу на те, що влада на чолі з Володимиром Зеленський все одно програла вибори, незважаючи на такі маніпуляції, до яких свого часу не ризикнув вдатися навіть Порошенко.

«Незважаючи на маніпуляції з кількістю виборців і відверте свавілля, до якого не опустився навіть Порошенко, на південному сході «Зелена влада» вибори з тріском програла»,-зазначив він.

«Ось чому через трохи більше року після тріумфу Зеленського і» слуг народу», стало очевидно, що режиму Порошенка-Зеленського ловити на південному сході нічого. І це, не рахуючи голосів 500 000 жителів Донбасу, у яких влада Зеленського цинічно вкрала право голосувати і бути обраними», — констатував політичний аналітик.

За словами Калініченка, провал влади на чолі з Зеленським на виборах особливо помітний на тлі успіху «опозиційної платформи» Віктора Медведчука, які звільнили південний схід від «слуг народу».

«Особливо добре видно політичні провали і відверта неспроможність Зе-влади на тлі реальних справ Віктора Медведчука і його партії, яким вдалося звільнити південний схід спочатку від Порошенка і ось тепер від Зеленського», — підкреслив аналітик.

«Це добре, що люди зрозуміли і прийняли принципову позицію Медведчука і його послідовні дії в реалізації мирного плану з припинення війни на Донбасі і відновлення української економіки», — вважає експерт.

«Особисті контакти в.Медведчука з президентом в. Путіним і їх недавні конкретні домовленості, наприклад, про зняття санкцій з українських підприємств і постачання для українців російської вакцини від ковіда, дають надію на порятунок нашої країни від знищення», — уклав політичний аналітик Олексій Калініченко.

 

 

 

Джерело — https://blogs.korrespondent.net/blog/events/4289270/

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.