Кабмін зняв останню перешкоду для запровадження карантину

Кабмін зняв останню перешкоду для запровадження карантину

Кабмін зняв останню перешкоду для запровадження карантину

Кабінет міністрів затвердив зміни до старої карантинної постанови, врахувавши фактор вакцинації. Ці зміни набудуть чинності через 7 днів, і можна буде запроваджувати карантин.

За інформацією ZN.UA, Кабмін прийняв з доопрацюванням зміни до постанови №1236 про карантинні обмеження. Мова йде про нові обмеження для «жовтої» та «червоної» зон карантину.  Однак, текст постанови поки не оприлюднили. Раніше повідомлялося про те, що Міністерство охорони здоров’я пропонувало не поширювати обмеження «жовтої» та «червоної» зони на ті заклади господарювання, у яких колектив і відвідувачі мають ковід-сертифікат, дійсний протягом 72 годин негативний ПЛР-тест або довідку про перенесений протягом останніх кількох місяців коронавірус. За словами голови МОЗ Віктора Ляшка, це дозволить ефективно стримувати епідемічну ситуацію та зберегти економічну активність.

Тепер ці зміни до постанови набудуть чинності через 7 днів. Сам карантин буде запроваджено на засідання комісії з ТЕБ та НС, яка має ухвалити рішення про переведення всієї країни на жовтий рівень епідемічної небезпеки  – воно також набуде чинності через сім днів. Тобто ще тиждень карантину точно не буде, коли скличуть комісію з ТЕБ та НС, поки невідомо.

Нагадаємо, МОЗ України вивчає варіант із запровадженням привілеїв для вакцинованих від коронавірусу та планує орієнтуватись на досвід Європи і США. Зокрема, під час локдауну за умови наявних щеплень працюватимуть школи, кінотеатри та музеї.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.