Кабмін виділить додаткові мільярди на субсидії

Кабмін виділить додаткові мільярди на субсидії

Кабмін виділить додаткові мільярди на субсидії

Кабінет міністрів запропонує Верховній Раді збільшити на 12 мільярдів гривень видатки державного бюджету, передбачені на виплату субсидій українцям.

Про це під час Години запитань до уряду в залі парламенту повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає УНІАН.

Кабмін виділить додаткові мільярди на субсидії

Денис Шмигаль Прем’єр-міністр України

«Було заплановано в бюджеті 36 млрд грн, на сьогодні 35,2 млрд грн використано на виплату субсидій. До кінця року, за розрахунками Міністерства соціальної політики, буде необхідно ще близько 12 млрд грн. Звичайно, ми, як і домовлялися, будемо звертатися до народних депутатів і просити підтримати зміни до бюджету. Такі зміни будуть подані наступного тижня до відповідного комітету»

Нагадаємо, Кабмін продовжить дію спеціальних соціальних нормативів при розрахунку субсидій для регіонів України, які після 1 жовтня потраплять у «червону» зону. Нормативи на житлово-комунальні послуги, зокрема, на електроенергію та газ, минулої весни були збільшені на 50%.

Раніше Кабмін спростив надання субсидій безробітним і працюючим за кордоном. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що субсидій на оплату житлово-комунальних послуг вистачить усім нужденним, попри скорочення фінансування у 2021 році.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.