Кабмін дав старт вакцинації українців із черги в «Дії»

Кабмін дав старт вакцинації українців із черги в «Дії»

Кабмін дав старт вакцинації українців із черги в «Дії»

Кабмін дав старт вакцинації українців із черги в «Дії»

15-16 травня розпочнеться вакцинація українців, які записалися на щеплення через портал або застосунок «Дія».

Про це розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час прес-конференції в Чернігівській області. Він пояснив, що на вихідних щеплюється дуже мало громадян, тому вирішено у ці дні вакцинувати охочих,які записалися у «Дії». «Протягом суботи і неділі всі громадяни, які зареєструвалися через «Дія», зможуть отримати вакцину у порядку живої черги. Всі, хто записався, вже на цих вихідних можуть звертатися у кабінети щеплення», – сказав прем’єр. При цьому він вказав, що при цьому така вакцинація не робитиметься вакцинами, отриманими від COVAX, бо ця міжнародна програма має жорсткі вимоги до держав щодо послідовності щеплення різних категорій населення. А вакцини, які придбала держава, будуть використані на вакцинацію всіх охочих. Шмигаль додав, що наразі в Україні є змога вакцинувати щоденно по 400 тисяч громадян, якщо задіяти всі відкриті сьогодні кабінети щеплення.

Раніше таку пропозицію глави МОЗ підтримав президент України Володимир Зеленський.

Нагадаємо, з 1 березня записатися на вакцинацію від коронавірусу можна через застосунок або сайт держпослуг «Дія».  Окрім того, усі бажаючі зможуть самостійно записатися на вакцинацію від коронавірусу у сімейного лікаря або телефоном.

У чергу на вакцинацію від COVID-19 на порталі «Дія» уже записались півмільйона українців.

У березні прем’єр Шмигаль розпорядився змінити план вакцинації, щоб пришвидшити імунізацію українців, які стали у чергу на щеплення від коронавірусу на порталі «Дія».

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.