Японію атакував новий штам коронавірусу

Японію атакував новий штам коронавірусу

Японію атакував новий штам коронавірусу

В Японії повідомили, що в країні було підтверджено 18 випадків зараження штамом коронавірусу Eta.

Про це пише NHK.

Уточняється, що це перше підтвердження подібних випадків інфікування в острівній країні.

МОЗ Японії заявило, що дані 18 випадків були виявлені шляхом генетичного аналізу зразків, узятих у пацієнтів, результати тестування яких на коронавірус під час карантинного контролю після прибуття до Японії виявилися позитивними. Вище згадані особи в’їжджали в Японію в період з грудня минулого року аж до 3 вересня.

Цікавим є те, що саме у грудні минулого року коронавірус Eta вперше був виявлений. Eta почав своє розповсюдження по світу з Великої Британії.

Внаслідок різкого погіршення епідеміологічної ситуації, Японія відмовилася від проведення клубного чемпіонату світу.

Раніше ми писали, що бразильські біологи виявили, що молекула в отруті змії жараракусу (Bothrops jararacussu) пригнічує розмноження коронавірусу в клітинах мавп.

Bothrops jararacussu – вид гадюки з сильною отрутою, який мешкає в Бразилії, Парагваї і деяких частинах Болівії та Аргентини. Досить несподівано, що біологи вивчали цю потужну отруту як засіб боротьби з COVID-19. Проте результати поки багатообіцяючі: з’єднання отрути змогло зупинити реплікацію вірусу на 75%. Дослідники впевнені, що їхнє відкриття може привести до розробки нових препаратів проти COVID.

 

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.