Японія відмовляється приймати учасників Олімпійських ігор через нову хвилю COVID

Японія відмовляється приймати учасників Олімпійських ігор через нову хвилю COVID

Японія відмовляється приймати учасників Олімпійських ігор через нову хвилю COVID

Японія відмовляється приймати учасників Олімпійських ігор через нову хвилю COVID

Міста Японії відмовляються приймати спортсменів, що беруть участь в Олімпійських іграх 2020 року, на тлі загострення ситуації з коронавірусом. Місцева влада стурбована, що в міста будуть перевантажені медичні установи.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на урядові джерела.

Сорок з більш ніж 500 міст, які зареєстровані для прийому міжнародних спортсменів, прийняли рішення не приймати учасників Олімпіади для тренувальних таборів і культурного обміну до початку спортивного змагання.

Небажання деяких міст приймати приїжджих спортсменів, які зазвичай є предметом гордості громад за межами приймаючого міста, є останньою ознакою глибокого занепокоєння в Японії з приводу планування ігор в розпал пандемії.

Зокрема, через сплеск заражень був скасований передолімпійський збір національної збірної Сполучених Штатів з легкої атлетики в префектурі Тіба.

Губернатор Тіба Тосіхіто Кумагаї заявив, що префектура не гарантуватиме лікарняні ліжка для спортсменів, оскільки вони не повинні отримувати преференції.

«Префектура Тіба не думає про те, щоб гарантувати дефіцитні лікарняні ліжка … для спортсменів і людей, що беруть участь в Олімпійських іграх, таким чином, щоб заборонити нашим жителям користуватися ними», – заявив він.

В той самий час чиновник з міста Окуідзумо Сіро Хасегава заявив, що у місцевої влади немає можливості приймати індійську хокейну команду для тренувань перед іграми, як планувалося.

«Час і витрати обмежені, тому неможливо проводити заходи з обміну між жителями і спортсменами», – заявив він.

Нагадаємо, онлайн-петиція із закликом до скасування Олімпійських ігор в Токіо зібрала за останні кілька днів майже 200 тисяч підписів.

Раніше повідомлялося, що японський уряд розглядає можливість продовження надзвичайного стану через COVID-19 в Токіо та інших містах країни. Це може поставити під сумнів подальше проведення Олімпійських ігор.

Сьогодні стало відомо, що уряд Японії продовжить надзвичайний стан в Токіо і трьох інших районах приблизно до кінця травня, щоб обмежити спалах нових випадків коронавірусу всього за кілька місяців до початку Олімпійських ігор.

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) оголосив про підписання меморандуму з Pfizer і BioNTech про пожертвування вакцин для учасників Олімпійських та Паралімпійських ігор у Токіо. Вакцина передбачена для спортсменів з усього світу.

Також організатори літніх Олімпійських ігор у Токіо визначилися із тим, як учасники змагань будуть проходити тестування на коронавірус перед початком і під час змагань.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.