Японія проведе військові навчання через конфлікт із Китаєм

Японія проведе військові навчання через конфлікт із Китаєм

Японія проведе військові навчання через конфлікт із Китаєм

Японія проведе військові навчання через конфлікт із Китаєм

Японія має намір провести спільні навчання за участю Франції та США. Це повинно стати попередженням для Китаю на тлі зростання військової активності країни.

Про це повідомила японська газета «Санкей сімбун», пише «Інтерфакс-Україна».

Спеціально для навчань, запланованих на травень наступного року, хочуть задіяти окремий японський острів. Одним із завдань запланованих маневрів повинно стати відпрацювання рятувальних операцій на морі та під час стихійних лих. Однак одночасно вони будуть спрямовані на протидію Китаю, пише видання.

Японія особливо стурбована зростанням військової активності Китаю навколо спірних островів Сенкаку в Східно-Китайському морі, йдеться в публікації.

«Ми хочемо продемонструвати нашу присутність в регіоні і послати сигнал про співпрацю Японії та Франції. Це послання направлене Китаю. Це – послання про багатостороннє партнерство і свободу морського судноплавства», – сказав в інтерв’ю «Санкей сімбун» начальник штабу ВМС Франції адмірал П’єр Ванда.

У 2021 року Збройні сили України братимуть участь в 22 багатонаціональних навчаннях. З них 8 відбудуться в Україні і 14 – за кордоном.

Військово-морські сили України провели тренування в північно-західній частині Чорного моря з постійною протимінної групою НАТО №2 (SNMCMG2). До неї увійшли кораблі Греції, Італії, Болгарії, Румунії і Туреччини.

Раніше в Миколаєві пройшли військові навчання «Warrior Watcher-2020». У ньому візьмуть участь військовослужбовці Військово-морських сил, Повітряних сил, Збройних сил України та Збройних сил Великої Британії.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.