Японія почала вакцинувати усіх охочих напередодні Олімпіади

Японія почала вакцинувати усіх охочих напередодні Олімпіади

Японія почала вакцинувати усіх охочих напередодні Олімпіади

Влада Японії після звинувачень у низьких темпах вакцинації вирішила дозволити щеплення усіх бажаючих.

Як повідомляє Reuters, із 12 червня головний центр вакцинації від коронавірусу в японській столиці Токіо розпочне запис на вакцинацію людей молодше 65 років. Цей крок має допомогти уряду знизити занепокоєння щодо неготовності прийняти десятки тисяч іноземних спортсменів та олімпійських чиновників. Досі в країні вакцинували людей старше 65 років та груп ризику, але повільний темп порівняно з іншими розвинутими країнами спричинив заклики до повторної відстрочки або скасування Ігор у Токіо.

Прем’єр-міністр Йошіхіде Суга заявив, що Японія має намір закінчити вакцинацію всіх охочих до жовтня-листопада. Але для цього потрібно буде робити близько 1 мільйона щеплень на день.

Нещодавно Європейський Союз відправив близько 100 мільйонів доз ковід-вакцини в Японію.

27 травня голова спілки японських лікарів Наото Уеяма попередив, що проведення Олімпійських ігор в Токіо цього літа, де десятки тисяч людей можуть зібратися з усього світу, може призвести до появи «олімпійського» штаму коронавірусу.

Японська газета Asahi Shimbun – офіційний партнер Олімпійських ігор 2020 року в Токіо – закликала уряд Японії скасувати ігри у зв’язку з поширенням в країні коронавірусної інфекції.

Як відомо, Державний департамент США закликав своїх громадян не їздити до Японії через нову хвилю випадків коронавірусу.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.