Ізраїль вимагатиме у дітей в садочках і школах тест на COVID 

Ізраїль вимагатиме у дітей в садочках і школах тест на COVID 

Ізраїль вимагатиме у дітей в садочках і школах тест на COVID 

Ізраїль вимагатиме у дітей в садочках і школах тест на COVID 

Ізраїль із наступного тижня вимагатиме тестів на COVID для дітей віком від 3 років, які відвідуватимуть школи, басейни, готелі чи спортзали, оскільки кількість інфікованих людей  зростає попри широке охоплення щепленням дорослих.

Про це повідомляє The Guardian.

Прем’єр-міністр Нафталі Беннетт заявив, що з наступної середи, 18 серпня, держава фінансуватиме необмежену кількість тестів для дітей у віці від 3 до 11 років.

Служба екстреної допомоги Magen David Adom заявила, що відкрила 120 центрів швидкого тестування на антиген до коронавірусу по всій країні. Скринінг на цих станціях коштує 52 шекелі (близько 17 євро) і дозволяє перевіреним отримати «зелений пропуск», дійсний протягом 24 годин.

Беннетт оголосив, що Ізраїль також розглядає можливість зниження вікової межі для кампанії додаткових щеплень, які поки пропонуються лише особам старше 60 років.

Нещодавно Ізраїль почав вимагати від дітей старше 12 років «зелений квиток», який показував би стан вакцинації, тестування чи одужання від Covid.

Нагадаємо, Ізраїль першим в світі схвалив третю дозу вакцини від COVID-19, щоб зупинити поширення небезпечного штаму «Дельта». Препарат Pfizer пропонують людям у віці від 60 років.

Раніше повідомлялося, що у Китаї учням не дозволять повернутися до школи, якщо вся їхня сім’я не буде повністю щеплена від COVID-19.

Читайте також:

За останню добу в Україні виявлено 1 263 нові випадки коронавірусу, протягом останніх трьох днів у нас фіксують понад тисячу заражень щодня.

Темпи захворюваності на коронавірус  в Україні почали зростати з кінця липня.  Уряд уже готується до запровадження нового локдауну восени.

У Кременці Тернопільської області штам коронавірусу «Дельта» підтвердили у 9-місячної дитини. Її госпіталізували разом із матір’ю.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.