Ізраїль почав масову COVID-вакцинацію третьою дозою

Ізраїль почав масову COVID-вакцинацію третьою дозою

Ізраїль почав масову COVID-вакцинацію третьою дозою

Ізраїль почав масову COVID-вакцинацію третьою дозою

В Ізраїлі стартувала так звана бустерна вакцинація проти коронавірусу громадян віком від 30 років.

Про це повідомляє The Times of Israel.

На цьому етапі кампанії третє щеплення можуть отримати всі особи віком від 30 років, котрим другий укол зробили п’ять місяців тому.

Як зазначається, Ізраїль – перша країна у світі, яка запровадила щеплення третьою дозою COVID-вакцини для такої великої частини населення, аби запобігти поширенню штаму «Дельта».

Минулого місяця Ізраїль став першою країною у світі, яка почала пропонувати третю дозу COVID-вакцини для осіб віком від 60 років. Минулої п’ятниці можливість третього щеплення також поширилася на вікову групу 40-49 років.

Згідно з останніми даними міністерства охорони здоров’я Ізраїлю, третю дозу COVID-вакцини вже отримали 1 575 898 жителів країни.

Нагадаємо, нещодавно президент США Джо Байден та перша леді Джилл Байден вакцинувалися третьою підсилюючою дозою вакцини від коронавірусу.

Читайте також:

Ізраїль вимагатиме тестів на COVID для дітей віком від 3 років, які відвідуватимуть школи, басейни, готелі чи спортзали, оскільки кількість інфікованих людей  зростає попри широке охоплення щепленням дорослих.

Ізраїль збирається стати першою країною у світі, яка випробує пероральну вакцину проти COVID-19.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.