Ізраїль підбив підсумки другого етапу вакцинації

Ізраїль підбив підсумки другого етапу вакцинації

Ізраїль підбив підсумки другого етапу вакцинації

Ізраїль підбив підсумки другого етапу вакцинації

В Ізраїлі оприлюднили статистику захворюваності тих, хто отримав обидві дози ковід-вакцини Pfizer.

Як повідомляє ВВС з посиланням на міністерство охорони здоров’я Ізраїлю, у громадян, які отримали другу дозу вакцини, ризик захворювання коронавірусом різко впав – на 95,8% в порівнянні з тими, хто не вакцинувалася. Висновки ґрунтуються на даних, зібраних до 13 лютого від ізраїльтян, які отримали друге щеплення мінімум за два тижні до цього. Також виявилося, що у хворих вакцина ефективна для запобіганні лихоманки, проблем з диханням, ускладнень, госпіталізацій і смертей, пов’язаних з коронавірусом.

Завдяки цьому у країні з неділі мають відкритися магазини, бібліотеки і музеї. Також у рамках заходів пом’якшення люди зможуть відвідувати не лише торговельні центри, а й туристичні визначні пам’ятки. У той же час соціальне дистанціювання і маски, як і раніше, залишаються обов’язковими.

На сьогодні в Ізраїлі найвищий рівень вакцинації в світі – більше 49% людей отримали хоча б одну дозу вакцини, а станом на 30 січня в Ізраїлі 1,7 млн осіб з 8,89 млн населення країни пройшли обидва етапи вакцинації. Влада планує протягом наступних двох тижнів вакцинувати 95% ізраїльтян у віці 50 років і старше.

Нагадаємо, на початку листопада Ізраїль і фармацевтична компанія Pfizer підписали угоду на поставку вакцини від COVID-19. Вакцину будуть постачати, якщо підтвердиться її ефективність.

Компанії Pfizer та BioNTech 18 листопада оголосили про повне завершення випробувань своєї вакцини від COVID-19. В результаті її ефективність підвищили із раніше заявлених 90% до 95%.

Також Ізраїль в 2021 році планує отримати 6 мільйонів доз вакцин від коронавірусу американської компанії Moderna.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.