Ізраїль незабаром відкриє кордони для туристів: названо умови в'їзду

Ізраїль незабаром відкриє кордони для туристів: названо умови в’їзду

Ізраїль незабаром відкриє кордони для туристів: названо умови в'їзду

Ізраїль незабаром відкриє кордони для туристів: названо умови в’їзду

Ізраїль відкриває кордони для туристів з інших країн вже 1 липня. Єдиною умовою стане повна вакцинація від COVID-19.

Про це повідомляє The Jerusalem Post.

Кордон Ізраїлю буде дозволено перетинати туристам, які пройшли всі етапи вакцинації від коронавірусу. Також в’їзд буде дозволений дітям до 6 років, чиї батьки виконали всі відповідні вимоги.

Ті, хто буде в’їжджати в країну без відомостей про вакцинацію, повинні будуть відправитися на двотижневий карантин. Нові вимоги діють і для громадян Ізраїлю, які повертаються з-за кордону і не отримали дози вакцини або не одужали.

Міністерство охорони здоров’я Ізраїлю ще вивчає деталі і нюанси щодо того, громадянам яких країн буде дозволено перетинати кордон і які вакцини будуть прийматися в країні.

Раніше у відомстві зазначили, що щеплені особи з країн з низьким рівнем ризику зможуть в’їхати в Ізраїль без необхідності серологічного тесту, який підтверджує наявність антитіл в крові.

Визнаними будуть всі вакцини, які застосовуються на Заході.

Раніше Європейський союз відкрив зовнішні кордони для країн, де покращилася ситуація із захворюваністю – США, Албанії, Лівану, Сербії і Північної Македонії.

Мандрівникам з країн, що не входять в Європейський Союз, повністю вакцинованим проти COVID-19, буде дозволено в’їжджати до Німеччини з 25 червня, якщо країна не визначена зоною поширення вірусного штаму.

З 25 червня Німеччина вперше з початку пандемії відкриє кордони для українців. Але дозволить в’їзд на територію країни тільки вакцинованих.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.