Із 24 березня ще два регіони переходять у червону зону

Із 24 березня ще два регіони переходять у червону зону

Із 24 березня ще два регіони переходять у червону зону

Державна комісія з надзвичайних ситуацій запровадила з 24 березня «червоний» (найвищий) рівень епідемічної небезпеки в Київській та Сумській областях.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов у Telegram. «Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами Державна комісія вирішила встановити: з 00 години 00 хвилин 24 березня 2021 р. «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Київської та Сумської областей та застосувати на території Київської та Сумської областей обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «червоного» рівня епідемічної небезпеки», – написав чиновник.

https://img.pravda.com/images/doc/c/8/c8620d6-photo-2021-03-22-18-34-17-original.jpg

Таким чином червоний рівень карантину діятиме на території 7 областей і міста Київ.

Нагадаємо, за останню добу в Україні підтвердили 7893 нових випадки COVID-19, що є найменшим показником за останні чотири дні. Найбільше інфікованих виявили у Львівській (937), Одеській (745), Житомирській (580), Київській (557) та Вінницькій (513) областях.

19 березня МОЗ віднесло Київ до «червоної» зони карантину. Окрім столиці, в «червоній» зоні залишалися чотири області: Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська та Чернівецька, ще 8 областей перебувають у «жовтій» зоні.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.