Італія спростила умови в’їзду для щеплених від COVID українців

Італія спростила умови в’їзду для щеплених від COVID українців

Італія спростила умови в’їзду для щеплених від COVID українців

Італія скасувала вимогу п’ятиденної самоізоляції для українців за наявності сертифікату про щеплення від COVID-19 та негативного результату молекулярного або антигенного тесту.

Інформація про це зазначена на інтерактивній мапі МЗС України.

Відтепер не слід проходити самоізоляцію за наявності негативного результату молекулярного або антигенного тесту на коронавірус, зробленого за 72 години до приїзду, а також надавши «зелений» сертифікат європейського зразка Green Pass про завершення повного курсу вакцинації однією із затверджених Європейським агентством з лікарських засобів вакцин (Pfizer, Johnson and Johnson, Moderna, AstraZeneca). «Зелений» паспорт надається завжди разом із негативним результатом тестування.

Інакше, після прибуття до Італії, громадяни мають пройти самоізоляцію тривалістю п’ять днів, після чого зробити повторний тест на COVID-19, який повинен підтвердити негативний результат.

Також подорожувальникам до Італії слід мати заповнену онлайн-форму санітарного контролю Passenger Locator Form, що доступна за посиланням.

Діти віком до 6 років звільняються від вимоги тесту, але все одно повинні самоізолюватися у разі такої необхідності.

Вищезазначені норми чинні до 25 жовтня 2021 року.

Міністерство попереджає, що окрім зазначених вище правил залишаються чинними правила необхідності підтвердження мети та деталей поїздки, що може бути перевірено офіцерами прикордонної поліції Італії при в’їзді.

Нагадаємо, Італія відкрила кордони для туристів з України ще 31 липня. Однак громадяни були зобов’язані пройти 5 днів самоізоляції, після чого зробити повторний тест на COVID-19.

Раніше система Helsi.me зібрала список європейських країн, що приймають повністю вакцинованих українців.

Станом на 1 серпня для українців, які пройшли вакцинацію від коронавірусу, були відкриті понад 120 країн світу.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.