Італія почала видавати «паспорти вакцинації»

Італія почала видавати «паспорти вакцинації»

Італія почала видавати «паспорти вакцинації»

Італія почала видавати «паспорти вакцинації»

Італія приєдналася до схеми ЄС з видачі сертифікатів вакцинації, яка полегшить жителям країни повернення до нормального життя як вдома, так і під час подорожей.

Люди, які повністю вакциновані, вилікувалися від Covid-19 або здали негативний результат на коронавірус, можуть завантажити сертифікат, який дозволяє їм вільно переміщатися в блоці, повідомляє DPA.

Італія також розглядає можливість скасування вимоги про те, щоб люди носили захисні маски для обличчя на відкритому повітрі, оскільки кількість хворих в країні продовжує падати.

Вимога була введена восени минулого року. У четвер залишалося неясним, коли саме її скасують.

«Можливість знімати маску на вулиці починаючи з літа – це мета уряду, і ми близькі до цього», – заявив міністр закордонних справ Луїджі Ді Майо.

У засобах масової інформації ходили чутки, що це правило може бути скасовано в середині липня, в той час як інші вважали, що це може відбутися раніше.

У приміщеннях вимоги до масок поки залишаються незмінними, також вони є обов’язковими в магазинах, автобусах, поїздах і ресторанах.

Як відомо, ЄС запроваджує сертифікати COVID-19, які вказуватимуть, чи людина щеплена, чи має імунітет, оскільки вона раніше була інфікована, чи нещодавно пройшла негативний тест.

Система повинна бути готова до 1 липня, хоча деякі країни вже запустили сертифікати раніше.

Читайте також:

16 червня Бельгія в тестовому режимі запустила COVID-сертифікати. Цифровий документ набуде правової сили вже з 1 липня.

10 червня Німеччина почала покрокове впровадження цифрового сертифіката вакцинації CovPass, який зможуть отримати повністю щеплені проти коронавірусу жителі.

10 червня Естонія також ввела в дію нові цифрові сертифікати вакцинації від COVID відповідно до стандарту Європейського союзу. На спеціальному порталі громадяни країни зможуть сформувати підтвердження перенесеного захворювання і негативного тесту.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.