Іспанія заявила про готовність запустити COVID-паспорти вже у червні

Іспанія заявила про готовність запустити COVID-паспорти вже у червні

Іспанія заявила про готовність запустити COVID-паспорти вже у червні

Іспанія заявила про готовність запустити COVID-паспорти вже у червні

У червні Іспанія буде готова використовувати COVID-паспорти для полегшення подорожей в умовах пандемії. Документ спростить перетин кордонів у ЄС.

Про це заявив 13 травня міністр туризму Іспанії Рейес Марото, повідомляє Reuters.

Марото закликав органи Європейського союзу пришвидшити прийняття рішення щодо документа.

Єврокомісія незабаром має закінчити роботу над COVID-сертифікатом, який може дозволити громадянам легше подорожувати цього літа.

Запуск сертифікату дозволить вакцинованим, вилікуваним від COVID-19 або особам з негативними результатами тестів, легше пересуватися в межах ЄС, де обмеження пересування вже понад рік негативно впливають на туристичну індустрію.

Як відомо, міністри закордонних справ ЄС 11 травня зустрілися в Брюсселі щодо запровадження «зелених» сертифікатів вакцинації проти коронавірусу. Однак в перемовинах між Європейською Комісією, законодавцями ЄС та урядами ЄС згоди поки не досягнуто.

У червні в ЄС планують запустити систему covid-паспортів. Це дозволить здійснювати подорожі в європейські країни тим громадянам, які прищепилися від коронавірусу схваленими в ЄС препаратами. Поки таких вакцин в ЄС чотири-Pfizer, Moderna, Johnson&Johnson і AstraZeneca.

Читайте також:

Парламент Франції підтримав план президента Еммануеля Макрона запровадити COVID-паспорти. Раніше депутати виступили проти цього, аргументуючи такий крок дискримінацією тих, хто ще не щеплений.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба домовився з угорським колегою Пітером Сійярто укласти угоду про взаємне визнання сертифікатів вакцинації. Це допоможе громадянам подорожувати безпечно.

Громадян України не зобов’язуватимуть оформлювати сертифікат про вакцинацію від коронавірусу, але з ним буде зручніше подорожувати, повідомив заступник міністра охорони здоров’я Ярослав Кучер.

Україна технічно готова до запровадження паспортів вакцинації для подорожей, тому наразі уряд очікує на остаточне рішення Європейського союзу.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.