Іспанія вирішила більше не купувати вакцини AstraZeneca: що буде з залишками доз

Іспанія вирішила більше не купувати вакцини AstraZeneca: що буде з залишками доз

Іспанія вирішила більше не купувати вакцини AstraZeneca: що буде з залишками доз

Міністерство охорони здоров’я Іспанії вирішило не замовляти більше доз вакцини від коронавірусу AstraZeneca.

Про це повідомляє The Local.

Рішення прийнято після підтвердження регіональною владою 17 автономних співтовариств країни, що у них є необхідні дози для вакцинації людей у віковій групі від 60 до 69 років, які отримали першу дозу вакцини AstraZeneca.

З появою варіанта «дельта» в Іспанії регіональні уряди запропонували другу дозу вакцини AstraZeneca для людей у віці від 60 років, підвищивши рівень вакцинації з менше ніж 50% в кінці червня до 78% 19 липня.

Однак в Іспанії, як і раніше, більше мільйона осіб у віковій групі від 60 до 69 років не отримали другу дозу AstraZeneca.

За даними органів охорони здоров’я, з 10 мільйонів отриманих доз препарату AstraZeneca в наявності все ще є достатня кількість, щоб люди, яким це необхідно, могли пройти повну імунізацію.

Решта вакцини буде передана до фонду COVAX, Глобального фонду доступу до вакцин проти COVID-19.

Ще в травні єврокомісар з внутрішнього ринку Тьєррі Бретон оголосив, що Європейський Союз не буде продовжувати контракт з виробником вакцини AstraZeneca після червня.

Нагадаємо:

Іспанія з 7 червня відкриває свої кордони для вакцинованих з усього світу. Люди, які отримали щеплення проти коронавірусу, «та їхні сім’ї» можуть перебувати в країні, незалежно від країни походження.

Українці, які були щеплені китайською вакциною Sinovac, зможуть отримати міжнародний сертифікат про вакцинацію, адже препарат визнала ВООЗ.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль і очільник уряду Грузії Іраклій Гарібашвілі домовилися про укладення найближчим часом угоди про взаємне визнання документів про вакцинацію проти COVID-19.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.