Іспанія відкриває кордони для вакцинованих туристів

Іспанія відкриває кордони для вакцинованих туристів

Іспанія відкриває кордони для вакцинованих туристів

Іспанія відкриває кордони для вакцинованих туристів

Іспанія з 7 червня відкриває свої кордони для вакцинованих з усього світу. Люди, які отримали щеплення проти коронавірусу, «та їхні сім’ї» можуть перебувати в країні, незалежно від країни походження.

Про це заявив уряд у Мадриді, повідомляє DW.

Іноземним круїзним суднам також буде дозволено знову причалювати в іспанських портах.

Іспанська туристична галузь розраховує на літній бізнес після декількох місяців локдауну – уряд сподівається, що цього року країну відвідають 45 мільйонів іноземних туристів.

Іспанія є другим за популярністю туристичним напрямком у світі після Франції, в 2019 році, згідно з офіційними даними, тут побувало 83,5 мільйона іноземних туристів. Минулого року ця кількість скоротилася на 77%.

Читайте також:

Українці, які були щеплені китайської вакциною Sinovac, зможуть отримати міжнародний сертифікат про вакцинацію, адже препарат визнала ВООЗ.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль і очільник уряду Грузії Іраклій Гарібашвілі домовилися про укладення найближчим часом угоди про взаємне визнання документів про вакцинацію проти COVID-19.

Турецька сторона перенесла дату, з якої в українських туристів вимагатимуть негативний результат тесту на коронавірус.

Болгарія оновила вимоги в’їзду для українських туристів. Українці мають пред’являти один з трьох документів, серед яких сертифікат вакцинації, довідка про негативний тест на коронавірус або довідка, що особи перехворіли на COVID-19.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.