Іноземці та особи без громадянства можуть вакцинуватися від COVID в Україні

Іноземці та особи без громадянства можуть вакцинуватися від COVID в Україні

Іноземці та особи без громадянства можуть вакцинуватися від COVID в Україні

Усі іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні, можуть отримати вакцину від COVID-19. Ті, хто проживає постійно в країні отримають щеплення безкоштовно, а іноземцям, які тимчасово знаходяться в Україні, доведеться оплатити медпослуги.

Про це йдеться у поясненні прес-центру МОЗ.

Отже, щоб отримати щеплення, необхідно записатися на вакцинацію до найближчого пункту щеплення чи центру вакцинації онлайн або за їхніми контактними телефонами.

Право на безоплатне щеплення, мають іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, та особи, яких визнано біженцями або особами, які потребують додаткового захисту.

Сама вакцина від COVID-19 є безоплатною. Однак для іноземців та осіб без громадянства, які тимчасово перебувають на території України, медпослуги мають покриватись власним коштом.

Після імунізації першою дозою, в якості підтвердження вакцинації, іноземцям будуть видавати довідку 063 / о «Карта профілактичних щеплень».

Усі іноземці та особи без громадянства, яких щепили двома дозами вакцини можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19.

Документ можна отримати в лікаря, який проводив щеплення, або, якщо була підписана декларація з сімейним лікарем, то цей документ можна отримати в нього.

Раніш ми писали, що вже найближчими тижнями може вакцина від коронавірусу Pfizer для дітей. Як повідомили у компанії, препарат такий самий, що і для дорослого населення, але з меншим дозуванням.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.