Індійський штам в Ізраїлі вдарив по дітям і вакцинованим дорослим

Індійський штам в Ізраїлі вдарив по дітям і вакцинованим дорослим

Індійський штам в Ізраїлі вдарив по дітям і вакцинованим дорослим

Індійський штам в Ізраїлі вдарив по дітям і вакцинованим дорослим

Влада Ізраїлю занепокоєна індійським штамом коронавірусу «Дельта». Він розповсюджується не дивлячись на сформований імунітет у населення.

Як повідомляє The Wall Street Journal, в Ізраїлі повністю імунізовано понад 60% населення, 87% отримали одну дозу, вже вакцинували частину підлітків, в країні пом’якшували карантин – але коли прийшов штам «Дельта», він проігнорував вакцинацію. За даними Міністерства охорони здоров’я, близько 90% нових інфекцій в Ізраїлі, ймовірно, були викликані варіантом «Дельта». Половина хворих – підлітки до 16 років, які не встигли отримати щеплення, решта – дорослі, зокрема ті які вакциновані.

Цього тижня уряд оголосив про вакцинацію дітей віком від 12 до 15 років після спалаху коронавірусу серед школярів в одному з міст Ізраїлю. Після цього вірус почав розповзатися і серед дорослих, які вже повністю вакцинувалися від коронавірусу. Ізраїльтян знову зобов’язали носити маски в приміщеннях.

Нагадаємо, новий штам коронавірусу «Дельта +» виявили в Україні, Білорусі та Словаччині.

Лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська вважає, що вже цього літа в Україні можливе зростання захворюваності на коронавірус через поширення штаму «Дельта». Його можуть привезти мандрівники з-за кордону.

ВООЗ прогнозує, що Delta-варіант коронавірусу, вперше виявлений в Індії, стане домінуючим у світі через свою високу заразність. Від інших штамів індійський відрізняється наявністю подвійної мутації.

Вакцини проти коронавірусу з використанням технології мРНК такі як Pfizer-BioNTech та Moderna, скоріш за все, здатні протидіяти індійському різновиду коронавірусу.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.