Індія замовила 300 млн доз «безіменної вакцини» від COVID-19

Індія замовила 300 млн доз «безіменної вакцини» від COVID-19

Індія замовила 300 млн доз «безіменної вакцини» від COVID-19

Через наслідки другої хвилі пандемії коронавірусу в Індії було прийнято рішення замовити 300 млн доз незатвердженої вакцини проти COVID-19.

Дана угода обійдеться країні у 206 млн доларів, повідомляє BBC.

«Невідома вакцина індійської фірми Biological E перебуває на етапі випробувань третьої фази та показала «перспективні результати» на перших двох етапах», – йдеться у повідомленні федерального уряду.

Таке рішення Індія пояснює спробою пришвидшити процес вакцинування громадян.

Наразі у країні проводиться понад 220 мільйонів щеплень, хоча зараз значна частина її майже півтора мільярдного населення має право на вакцину. Таким чином, менше ніж 10% населення отримали одну дозу вакцинації через сильну нестачу доз.

Повідомляється, що кожного дня в Індії фіксується понад 100 тисяч випадків зараження. На сьогодні зареєстровано понад 340 тисяч смертей від вірусу, але експерти кажуть, що ця кількість значно занижена.

Як відомо, вакцину Johnson & Johnson планують виробляти в Індії. Її хочуть використовувати для внутрішнього ринку, оскільки число нових випадків COVID-19 в Індії постійно зростає.

Читайте також:

30 травня в Індію вилетів літак з гуманітарною допомогою для боротьби з COVID-19. Київ направив Делі вантаж кисневих концентраторів.

Раніше в Індії зафіксували другу хвилю пандемії COVID-19, від коронавірусу в країні вже померли більш ніж 242 тисячі жителів. Паралельно почалася епідемія ще однієї хвороби – мукоромікозу.

Однак зараз в Індії щоденний показник зафіксованих нових випадків коронавірусної хвороби впав до найнижчого рівня за останні шість тижнів. Але на місцях не вистачає вакцини.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.