Індія обіцяє домогтися дозволу на в’їзд до ЄС щеплених вакциною Covishield

Індія обіцяє домогтися дозволу на в'їзд до ЄС щеплених вакциною Covishield

Індія обіцяє домогтися дозволу на в’їзд до ЄС щеплених вакциною Covishield

Керівництво Інституту сироватки Індії, виробника антикоронавірусної вакцини CoviShield, обіцяє вирішити проблему з невизнанням в ЄС сертифікатів про щеплення з використанням цього препарату. Вирішувати питання хочуть на «на топ-рівні».

Про це повідомив гендиректор Serum Institute of India Адар Пунавалла в Twitter.

Син мільярдера-засновника найбільшого в світі підприємства-виробника вакцин Сайруса Пунавалли зазначив, що в індійців, щеплених «ковішилдом», виникли проблеми з поїздками в ЄС.

Аналогічні проблеми виникли і у громадян України, країна також закупила партію біопрепарату, він став першим використовуваним для вакцинації.

«Запевняю всіх: я підняв цю тему на найвищих рівнях і сподіваюся незабаром вирішити це питання, як з регуляторами, так і на дипломатичному рівні з країнами», – пообіцяв гендиректор SII.

Пунавалла-молодший також опублікував відео, як він отримує щеплення від COVID-19 препаратом CoviShield.

Раніше повідомлялося, що Україна може не встигнути використати всі 500 тисяч доз індійської вакцини від COVID-19 виробництва компанії Covishield.

Через блокування Індією поставок вакцини Covishield друге щеплення тим, хто її вже отримав, будуть робити однотипними препаратами. Це будь-які вакцини, виготовлені за ліцензією AstraZeneca.

Українці, які отримали першу дозу вакцини від коронавірусу Covishield від AstraZeneca, зможуть отримати друге щеплення. Цьому не завадить припинення постачання препарату Індією.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.