Євросоюз планує дозволити в’їзд для туристів — але є умова

Євросоюз планує дозволити в'їзд для туристів - але є умова

Євросоюз планує дозволити в’їзд для туристів — але є умова

Європейська комісія рекомендувала країнам ЄС відкрити в’їзд для іноземних туристів. Єдиною умовою є вакцинація від COVID-19.

Таке рішення було прийнято вперше з початку пандемії, йдеться в поширеній заяві Єврокомісії.

Вакцинація повинна проходити препаратами, сертифікованими Європейським агентством лікарських засобів або Всесвітньою організацією охорони здоров’я ( ВООЗ).

«Єврокомісія пропонує дозволити в’їзд на територію Євросоюзу з не необхідними цілями не тільки для осіб, що прибувають з країн з хорошою епідеміологічною ситуацією, але також для тих, хто отримав всі рекомендовані дози вакцини, дозволеної в ЄС, дозвіл може бути також поширений на вакцини, які завершили процес сертифікації ВООЗ для застосування в екстрених ситуаціях», – йдеться в заяві.

Порядок перетину кордонів країни Євросоюзу можуть визначати самостійно.

Раніше Європейська комісія закликала всі держави-члени ЄС в майбутньому перевіряти стічні води на наявність коронавірусів. Це необхідно з огляду на боротьбу з пандемією COVID-19.

В Ізраїлі повністю вакцинували від коронавірусу близько 75% дорослого населення. Першу дозу вакцини проти COVID-19 отримали 5 405 523 пацієнтів, другу дозу – 5 094 785 осіб.

В Україні за минулу добу, 2 травня, зареєстрували 2,7 тисячі нових випадків зараження COVID- 19. Захворіли 116 дітей і 23 медпрацівника.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.