Євросоюз перевірить російську вакцину «Спутник V»

Євросоюз перевірить російську вакцину «Спутник V»

Євросоюз перевірить російську вакцину «Спутник V»

У квітні Європейська агенція лікарських засобів (ЕМА) направить до Російської Федерації групу експертів для перевірки клінічних випробувань і виробництва російської вакцини від коронавірусу «Спутник V».

Про це заявив голова департаменту загроз здоров’ю та стратегії вакцинації агентства Марко Кавалері, повідомляє італійське видання la Presse.

За його словами, окрім «Спутника V», перевірку на даний момент проходять німецька Curevac та американська Novavax.

«Щодо «Спутника V» йде циклічна перевірка, тому ми розглянемо усі дані, коли вони будуть зібрані, щоб швидше ухвалити рішення. У квітні ми проведемо інспекцію в Росії того, що стосується, як виробництва, так і клінічних досліджень», – розповів Кавалері.

Він зазначив, що за результатами перевірки, буде порушене питання про можливе схвалення цієї вакцини.

Нагадаємо, Росія подала заявку на включення своєї вакцини «Спутник V» до списку лікарських засобів, схвалених Всесвітньою організацією охорони здоров’я для використання у надзвичайних ситуаціях. Препаратом вже прищепили більше мільйона людей.

Європейське агентство з лікарських засобів закликало країни ЄС не поспішати зі схваленням російської вакцини «Спутник V». Відомство не отримувало даних про стан вакцинованих людей.

Водночас у Німеччині закликали зареєструвати «Спутник V» після заборони вакцини AstraZeneca.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.